blog-featured-image

پیگیر حل مشکلات پیش آمده و پرداخت به موقع حقوق کارگران سخت

شمشیربند، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری در گفت وگو با شهرنویس، به برخی از پیگیری های شورای اسلامی شهر در زمینه روند فعالیت های انجام شده برای مدیریت شرایط فعلی اشاره کرد.

وی با تاکید بر رایزنی با برخی از مدیران استانی و ملی، از اهتمام ویژه جهت تسریع در فرآیند تعیین تکلیف شهردار متهم به فساد و ایجاد زمینه های انتخاب سرپرست برای شهرداری ساری خبر داد.

شمشیربند در همین زمینه گفت: از همان روزهای اولیه اتفاق پیش آمده، همه اعضای شورا به دنبال پیگیری سریع مشکل شهرداری بودند. جلسات متعدد داخل شورا و سه جلسه غیرعلنی هم در شورا داشتیم. جلساتی با مدیران استانی و شهرستانی، جلسه با نماینده محترم ولی فقیه، صحبت های تلفنی با نمایندگان شورای عالی استان ها و رایزنی با معاونان وزارت کشور و... بخشی از این پیگیری ها بود که همه را برای تلاش برای بازشدن گره قانونی پیگیری مسائل انجام دادیم.

وی افزود: از آن جایی که ما دچار خلاهای قانونی هستیم به صورت جدی به دنبال راهکارهای منطقی حل مشکل هستیم. البته همانگونهکه قبلا هم عرض کردم بحث انتخاب سرپرست چند محور اصلی دارد که می بایست در آن شرایط قرار می گرفتیم یا شهردار استعفا بدهد یا استیضاح بشود یا از طربق دستگاه های تصمیم گیرنده حکم تعلیق زده شود تا شورا بتواند تصمیم بگیرد چون این اتفاق ها نیفتاد دچار خلاهای قانونی شدیم.

وی در ادامه ضمن ابراز امیدواری نسبت به پیگیری های جدی خودش و سایر اعضای شورا در زمینه پرداخت به موقع حقوق و دستمزدهای پرسنل و کارگران سخت کوش شهرداری بیان کرد: در هر صورت من به شما عزیزان قول می دهم به زودی با همکاری دستگاه های مختلف راهکارها را پیئدا کنیم تا شهر و مردم از نگرانی ها در بیایند و زمینه برای آغاز فرایند انتخاب شهردار فراهم گردد.

  • اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

نظرات (0)

نظری ثبت نشده است.

شما چه نظری دارید ؟