blog-featured-image

شمشیربند، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا در صحن علنی بیان کرد: اعضای شورا به طور جدی و در سریع ترین زمان، همه راه حل های مشکل شهرداری ساری را پیگیری خواهند کرد...

به نام ایزد یکتا

 

 

در ابتدای جلسه شمشیربند رئیس کمیسیون فرهنگ شورای اسلامی شهر ساری با یادآوری 16 آذر روز دانشجو، به شهادت رساندن سه دانشجویی که به دلیل اعتراض به حضور نیکسون رئیس‌جمهور وقت آمریکا و ازسرگیری روابط ایران و بریتانیا بود توسط مأموران رژیم سلطنتی به رگبار بسته شدند و به شهادت رسیدند. وی این اتفاق را جزو اولین نشانه‌های رخ نمودن فرهنگ پیروزی خون بر شمشیر در دوران مبارزات انقلاب بود که وی این اتفاق را نتیجه‌ای دیگر از فرهنگ عاشورایی انقلاب دانست.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، استکبارستیزی و همدلی با مردم و در مسیر مبارزه با رژیم ستم‌شاهی را نشانی از فرهنگ ولایت‌پذیری و شهادت‌طلبی مردم دانستند و شهادت دانشمند هسته‌ای محسن فخری زاده را به مردم و رهبری تسلیت گفتند.

در ادامه سردار شمشیربند با تأکید بر پیگیری جدی همه فعالیت‌ها و راه‌حل‌ها و همه مسیرهایی که می‌تواند به حل شدن گره مشکلات شهرداری کمک کند خواستار توجه جدی به این موضوع شد.

وی ضمن تشکر از کارکنان و کارگران وظیفه‌شناس مجموعه شهرداری ساری، توجه ویژه به شرایط آن‌ها را نیازمند جدیت اعضای شورا در پیگیری راه‌حلی مناسب برای باز شدن گره مشکلات فعلی دانست.

لازم به ذکر است این سخنان شمشیربند که همراه با صلوات سایرین بود، با استقبال سایر اعضای شورا نیز مواجه شد.

  • اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

نظرات (0)

نظری ثبت نشده است.

شما چه نظری دارید ؟